Pomoc Drogowa Warszawa 24h

Wiemy doskonale, że w razie kolizji, stłuczki czy awarii samochodu, najważniejsza jest szybka reakcja. Dlatego po zgłoszeniu od klienta na miejscu zdarzenia zawsze zjawiamy się możliwie jak najszybciej. Nasza pomoc drogowa 24h dociera do kierowców, którzy potrzebują wsparcia na terenie Warszawy oraz okolic. Do incydentu na drodze może dojść o każdej porze dnia i nocy. Dlatego jesteśmy w pełnej gotowości na okrągło, a nasza pomoc drogowa działa przez 24h przez siedem dni w tygodniu.

Co wchodzi w skład naszej pomocy drogowej 24h? Jeśli zajdzie taka potrzeba, odholujemy Twoje auto prosto do naszego warsztatu na terenie Warszawy. Posiadamy specjalnie przeznaczone do tego pojazdy, czyli popularne lawety, które bezpiecznie przetransportują samochód do serwisu lub pod wskazany przez Ciebie adres nie tylko w obrębie Warszawy. Holowanie samochodów to jednak nie wszystko, a nasze usługi obejmują również inne działania.

W ramach pomocy drogowej dokonujemy także drobnych i poważniejszych napraw pojazdów. Te bardziej skomplikowane odbywają się na miejscu, w naszym warszawskim serwisie samochodowym. Usuwaniem awarii i naprawą uszkodzonych części zajmujemy się kompleksowo – potrafimy poradzić sobie z niesprawną elektroniką, hamulcami, rozrusznikami czy klimatyzacją.

Pomagamy także kierowcom, których silnik w aucie odmówił posłuszeństwa w trakcie jazdy. Spróbujemy uruchomić silnik na miejscu w trybie awaryjnym, a jeśli nasze starania nie przyniosą skutku, odholujemy samochód do warsztatu, gdzie rozwiążemy problem najszybciej jak to możliwe.

Pomoc Drogowa na terenie dzielnic:

Ursynów, Ochota, Mokotów, Okęcie, Włochy, Żoliborz, Śrudmieście, Wola, Wilanów, Ursus, Bielant, Bemowo, Praga Południe, Praga Północ.

 

Autoholowanie Cennik :

Holowanie w granicach Warszawy od 120 pln .

Uruchomienie samochodu rozładowany akumulator od 80 pln.

Holowanie trasa od 1.5 pln za km.

 

Podane ceny są uwarunkowane porą dnia odległością i natężeniem ruchu.

 

 

 

Na terenie Warszawy holowanie do naszego warsztatu jest bezpłatne.